Nevydařený čtvrtfinálový start

15.02.2015 21:16

Po špatném výkonu jsme v prvním zápase podlehli Zlínu jasně 1:5. Se soupeřem jsme drželi krok pouze v prvních 5 minutách, když hned z první akce trefil Lebeda pouze tyč Soukeníkovy branky. Bohužel to byl budíček pro, v úvodu, lehce ospalý Zlín, který ve zbytku prvního poločasu jasně dominoval. Nutno přiznat, že soupeře jsme posadili na koně svými hrubkami v rozehrávce, které dokázal nemilosrdně trestat. V úvodních 10 minutách druhé půle, pak v pohodě hrající Zlín, definitivně rozhodl o výsledku a my jsme se tak více do hry dostali až v závěrečných minutách. O lichotivější podobu skóre jsme se však sami připravili svou zbrklosti, když jsme nedokázali do úspěšného konce dovést několik nadějných brejků. O kosmetickou úpravu se tak postaral až v poslední minutě Jirka Bureš.

Nezbývá nám nic jiného, než na zápas rychle zapomenout a pokusit se Zlín v domácí odvetě, která se hraje už 21.2.,  zaskočit.