Ligová tečka bez bodu

04.02.2014 09:26

V posledním ligovém zápase sezony jsme nastoupili proti vícemistrovi z Poličky. V prvních minutách se odehrávala spíše opatrná sálovka, až se v 7. minutě podařilo Novákovi otočit kolem svého obránce a Slanému v brance Novabirku nedal šanci - 1:0. Odpověď Poličky na sebe nenechala dlouho čekat. Po rychlé rozehrávce brankáře hostů zakončil úspěšně brejk Král a srovnal v 8. minutě na 1:1.  I za tohoto stavu jsme trpělivě čekali na naši šanci a soustředili se na obranu. Po jedné z chyb v rozehrávce hostujících hráčů jsme se dostali do přečíslení 3 na 1, ale Jirka Valla zvolil samostatné zakončení, které brankou neskončilo. Když už se zdálo, že poločas skončí remízou, tak naši chybnou rozehrávku na polovině hřiště využil ke vstřelení vítězné branky opět Král - 1:2.

Ve druhém poločase napadali hosté naši rozehrávku už na naší polovině, a tak za zmínku stojí pouze gólová šance Nováka za 30. minuty, která skončila za zády golmana, ale bohužel těsně mimo tyče. Příležitosti naopak přibývaly na straně Poličky, která v posledních 5 minutách navýšila skóre na konečných 5:1.