Valla vystřílel 3 body proti Jilemnici

02.12.2014 19:58

Družba : Nový Bor 2:3 (0:2)

Do utkání s Novým Borem jsme vstoupili aktivně a celý první poločas jsme si udržovali herní převahu, z které pramenily i golové šance. Bohužel ani jednu se nám nepodařilo proměnit a naopak jsme svými hrubkami nabídli šance soupeřovi, který tak v poločase vedl o dvě branky. Bohužel i v úvodu druhého poločasu jsme na polovině Adrie zbytečně ztratili balon, a tak nás z rychlého brejku potrestal Slavík, 0:3. Náš tlak narůstal, ale branka Konečného zůstávala zakletá. Nejdříve Novák nedokázal doklepnout míč do prázdné branky, z další akce trefil Valla pouze tyč. Skórovat se nám tak podařilo až v závěru zápasu, kdy se nejdříve prosadil aktivní Michal Valla a v poslední minutě Honza Kuchta. Na víc už bohužel nezbyl čas, a tak jsme odešli ze zápasu s nulovým bodovým ziskem.

Družba : Jilemnice 5:2 (1:2)

Druhý zápas proti domácí Jilemnici začal očekávaným náporem domácích. Velice brzy jsme po několika sporných rozhodnutích ze strany rozhodčích nasbírali 5 chyb, ale skóre i díky několika dobrým zákrokům Tomáše Moronga zůstávalo 0:0. V 16. minutě pak branka trochu nečekaně padla do sítě Jilemnice, když se dokázal uvolnit Michal Valla a jeho střela si našla odkryté místo v soupeřově brance. Naše branka povzbudila Jilemnici ještě k věšímu tlaku, a tak přišly dvě zlé minuty pro náš tým. Nejdříve v 19. minutě vyrovnal Machát a vteřinu před koncem se skóre měnilo znovu ve prospěch domácích. Hermann vyrazil míč padající do prázdné branky rukou. Následovala modrá karta, penalta a gól z futsalek Urbance. Začátek druhé půle byl podobný té první. Tlak Jilemnice a na naší straně opět velice rychle nasbírány 4 chyby. Postupem času jsme hru vyrovnali a ve 27. minutě se podařilo vyrovnat Michalu Vallovi. V závěrečné desetiminutovce se šance střídaly na obou stranách. Nás několikrát opět podržel Tomáš Morong a ve 37. minutě dokázal se štěstím protlačit míč do branky Tomáš Novák. V posledních minutách jsme díky otevřené obraně Jilemnice přidali ještě 2 branky z brejků (Michal Valla, Honza Kuchta) a do tabulky si připsali další 3 body.